Poziomica 900mm 36" profesjonalna aluminiowa Kennedy KEN5103860K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Poziomica 900mm 36" profesjonalna aluminiowa Kennedy KEN5103860K
Kennedy KEN-510-3860K
KEN5103860K Kennedy 900mm/36" I-BEAM SPIRITLEVEL
Lekka konstrukcja z aluminium z wykończeniem proszkowym. 1 fiolka pozioma, 2 fiolki pionowe. Amortyzujące okucia. Frezowanie dla precyzyjnego pomiaru. Dokładność: 1.0mm/m.
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140258907 |
| eCl@ss Code | 21160590 |
| Supplier Part No. | 5103860K |
| UNSPSC Code | 27111802 |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Accuracy | 1.0mm/m |
| Base Type | Non-magnetic |
| Body Colour | Red |
| Body Material | Aluminium |
| Finish/Coating | Powder Coat Finish |
| Level Type | I-beam Level |
| Number of Vials | 3 |
| Overall Length | 900 mm |
| 36 in. | |
| Vial Material | Acrylic |
| Vial Type | Horizontal; Vertical |
| Vial Visibility | Front Viewing; Top Viewing/Upside-down Viewing |