Profesjonalny uchwyt do pilników No.0 dwumateriałowy Kennedy KEN5315000K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny uchwyt do pilników No.0 dwumateriałowy Kennedy KEN5315000K
Kennedy KEN-531-5000K
KEN5315000K
No.0 BI-MATERIAL FILE HANDLE Kennedy
KEN-531-5000K
SM.CK016,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Polipropylenowe uchwyty do pilników z otworem do wieszania, z przeciwpoślizgowymi nakładkami z żebrowanej gumy zwiększającymi komfort i wydajność pracy.
Dostępne w trzech wielkościach:
Rozmiar 0.
Rozmiar 1.
Rozmiar 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140296701 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Size | No. 0 |
| Suitable File Length | 100 - 150 mm |
| Supplier Part No. | 5315000K |
| UNSPSC Code | 27112011 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Black/Red |
| Handle Length | 78mm |
| Numer produktu | TEC-YM 4-6 |
| Size | 0 |
| Handle Material | Polypropylene |
| Special Features | Hanging hole Rubber grip |
| File Length | 100-150mm |