Prowadnica do uchwytów MIG 3M/0,6-0,9mm Kennedy KEN8837010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prowadnica do uchwytów MIG 3M/0,6-0,9mm Kennedy KEN8837010K
Kennedy KEN-883-7010K
Prowadnica do uchwytów MIG 3M/0.6-0.9mm
KEN-883-7010K
Opis produktu
Z powłoką PCV, przeznaczone do drutu stalowego. Oznaczone kolorami wskazującymi na rozmiar drutu.0.6 - 0.9mm = Niebieskie,
1.0 - 1.2mm = Czerwone.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140044227 |
| Kod eCl@ss | 21089107 |
| For Wire Size | 0.6 - 0.9mm |
| Długość | 3 m |
| Model, kod produktu | 124.0011 |
| Nr produktu | KEN-883-7010K |
| Kod UNSPSC | 23271408 |
KEN8837010K
PROWADNICA DO UCHWYTOW MIG 3M/0.6-0.9mm Kennedy
KEN-883-7010K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell