Przecinak 6"x1/4"x1/2" półokrągły Kennedy KEN5056620K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 6"x1/4"x1/2" półokrągły Kennedy KEN5056620K
Kennedy KEN-505-6620K
Przecinak półokrągły 6"x1/4"x1/2"
KEN-505-6620K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak półokrągły
Używane do żłobienia betonowych powierzchni.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109889 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 150mm |
| Octagon | 12mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 150 |
| Waga całkowita | 0.145 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Nr produktu | KEN-505-6620K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 6mm |
KEN5056620K
PRZECINAK POLOKRAGLY 6"x1/4"x1/2" Kennedy
KEN-505-6620K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell