Przecinak 8"x3/8"x3/4" półokrągły Kennedy KEN5056640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak 8"x3/8"x3/4" półokrągły Kennedy KEN5056640K
Kennedy KEN-505-6640K
Przecinak półokrągły 8"x3/8"x3/4"
KEN-505-6640K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowaPrzecinak półokrągły
Używane do żłobienia betonowych powierzchni.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140109896 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 200mm |
| Octagon | 18mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Nr produktu | KEN-505-6640K |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
| Szerokość | 18mm |
KEN5056640K
PRZECINAK POLOKRAGLY 8"x3/8"x3/4" Kennedy
KEN-505-6640K
SM.CK016,30,2ZLNE
Narzędzia Cromwell