Przecinak kamieniarski 18x255mm płaski Sitesafe SSF5051120K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przecinak kamieniarski 18x255mm płaski Sitesafe SSF5051120K
Sitesafe SSF-505-1120K
SSF5051120K
PRZECINAK KAMIENIARSKI PLASKI 18x255mm Sitesafe
SSF-505-1120K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej ze szlifowaną częścią tnącą, zgodne z: BS 3066. Używane do metalu i robót murarskich. Z bezpiecznym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 250 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Waga całkowita | 0.37 |
| UNSPSC Code | 27111901 |
| eCl@ss Code | 21040605 |
| Producent | Sitesafe |
| Supplier Part No. | 5051120K |
| EAN13 Barcode | 5036140189119 |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 18 mm |
| Octagon | 16 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | |
| Szerokość ostrza | 18mm 3/4" cal |
| Comb Type | |
| Contents | |
| Jaw Capacity | mm |
| Materiał | |
| Octagon | 16mm |
| Długość całkowita | 255mm |
| Typ produktu | Flat Chisel |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Handle Material | Stal |
| Protection Features | |
| Kształt chwytu | Octagonal |
| Special Features | |
| End Shape | |
| End Type | |
| To Suit Octagon | mm |