Przedłużacz z przesuwanym czopem 4-kątnym 3/8" Yamoto YMT5824920K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz z przesuwanym czopem 4-kątnym 3/8" Yamoto YMT5824920K
Yamoto YMT-582-4920K
YMT5824920K
PRZETYCZKA Z PRZESUWNYM CZOPEM 4-KATNYM 3/8" Yamoto
YMT-582-4920K
SM.CK016,17,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przetyczki z przesuwnym czopem 4-kątnym
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-4920K |
| EAN13 Barcode | 5036140213043 |
| Waga elementu | 185 g |
| Długość całk. | 165 mm |
| Drive | 3/8" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grip | |
| Materiał | |
| No. of Teeth | |
| Długość całk. | 165 mm |
| Product Number | |
| Typ produktu | Sliding 'T' Handle |
| To suit Ratchet Number | |
| Waga elementu | 185g |
| Size System | |
| Drive Size | 3/8" cal |