Przedłużka 3/4"x300mm 12" Kennedy KEN5837620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
47,74 €
Cena regularna:
38,81 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużacz 3/4"x300mm 12" Kennedy KEN5837620K
Kennedy KEN-583-7620K
Przedłużacz 3/4"x300mm (12")
KEN-583-7620K
Opis produktu
Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończeniez całkowitym laserowym wykonaniem. Wielkości 1/2” i powyżej cechuje otwór zawierający kołek i pierścień w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia, dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142169 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość | 12" calowe |
| Długość | 300mm |
| Square Drive | 3/4" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1500g |
KEN5837620K
PRZEDLUZACZ 3/4"x300mm (12") Kennedy
KEN-583-7620K
SM.CK016,169,3ZLNE
Narzędzia Cromwell