Przedłużka elastyczna 150mm 1/4" do nasadek Yamoto YMT5824140K YMT-582-4140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużka elastyczna 150mm 1/4" do nasadek Yamoto YMT5824140K YMT-582-4140K
YMT-582-4140K
1/4" Square Drive 150mm Flexible Extension
Manufactured from high grade chrome vanadium which is fully chromed, aluminium free and with a high polish mirror finish.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140412651 |
| eCl@ss Code | 21040211 |
| Supplier Part No. | YMT5824140K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Grip | |
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| No. of Teeth | |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Typ produktu | Flexible Extension |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Polished finish |
| Drive Size | 1/4" cal |
| Connection Type | |
| Additional Features | Aluminium free |