Przejściówka 1/4" imbus na 1/4" kwadrat 50mm Kennedy KEN5736260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/4" HEX TO 1/4" SQ DR SOCKET ADAPTORx50mm Kennedy KEN5736260K
Kennedy KEN-573-6260K
KEN5736260K
1/4" HEX TO 1/4" SQ DR SOCKET ADAPTORx50mm Kennedy
KEN-573-6260K
SM.CK016,6,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
6mm (1/4”) sześciokątny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140298415 |
| eCl@ss Code | 21040404 |
| Do użycia z | Hand And Power Tools |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Kształt chwytu | hex |
| Shank Size | 1/4" cal |
| Supplier Part No. | 5736260K |
| UNSPSC Code | 27112814 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | |
| Długość ostrza | mm |
| Do użycia z | Hand And Power Tools |
| Handle Length | mm |
| Długość całkowita | 50mm |
| Shank Size | mm 1/4" cal |
| Standard, norma | |
| Kształt chwytu | Hex |
| Bit Material | |
| Special Features | |
| Screwdriver Type | |
| Bit Type Included | |
| Number of Bits Included |