Trójpozycyjny wózek 80kg Matlock MTL9852090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
750,60 zł
Cena regularna:
610,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trójpozycyjny wózek 80kg Matlock MTL9852090K
Matlock MTL-985-2090K
MTL9852090K
FOLDING MULTI-PURPOSE TROLLEY 80KG CAPACITY Matlock
MTL-985-2090K
SM.CK016,246,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Duże 200 mm kółka na oponach z pełnej gumy, jak w taczkach typu "sack truck". Dwie rolki skrętne 360° jak w wózkach platformowych, celem łatwego manewrowania. Zdejmowany uchwyt, celem łatwego składowania. Pakowany w płaskie opakowanie, do montażu przez użytkownika.
Nośność: 80kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Capacity | 80 kg |
| EAN13 Barcode | 5036140327924 |
| eCl@ss Code | 36120301 |
| Supplier Part No. | 9852090K |
| UNSPSC Code | 24101600 |
| Waga | 8.6 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny Żółty |
| Drum Capacity | |
| Wysokość | |
| Height Lowered | mm |
| Height Raised | mm |
| Długość | mm m metre |
| Lift Height | |
| Typ produktu | Three Position Platform/Sack Truck |
| Waga | 8.6kg |
| Szerokość | mm |
| Mounting Type | |
| Additional Features | 2 x 360° Platform Truck Castors 2 x ?150mm Solid Rubber Sack Truck Wheels |
| Lifting Capacity/Maximum Load | 80kg |
| Control Type |