Przymiar ze skalą akordów 1m Kennedy KEN5184540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
72,74 €
Cena regularna:
59,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar ze skalą akordów 1m Kennedy KEN5184540K
Kennedy KEN-518-4540K
KEN5184540K
1M/36" COUNTER MEASURE BRASS Kennedy KEN5184540K
Kennedy KEN-518-4540K
SM.CK016,196,3ZLNE
To precyzyjne narzędzie ma linię skali akordów do stosowania przy pomiarach Kątów oraz w określaniu obwodu koła z pomiaru średnicy. Ten składany przymiar jest elastyczny i nierdzewny z głębokimi trawionymi cyframi wypełnionymi dodatkowo czarnym tuszem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 41111604 |
| eCl@ss Code | 21170301 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5184540K |
| EAN13 Barcode | 5036140243019 |
| Długość całkowita | 1m/36" mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 1000mm 36" cal |
| Materiał | Brass |
| Numer produktu | MI-1600 |
| Standard | |
| Typ | Counter Measure |
| Szerokość | mm |
| Hook Type | No Hole |
| Surface Finish | |
| Units of Measurement | Inch Metryczny |
| Additional Features | 19mm wide blade Countersunk fixing holes Fixing holes Flexible and rustless Manufactured from hard rolled brass |