Przymiar zwijany 10m 33' miara Senator SEN5361500K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 10m 33' miara Senator SEN5361500K
Senator SEN-536-1500K
SEN5361500K
PRZYMIAR ZWIJANY 10M/33' Senator
SEN-536-1500K
SM.CK016,23,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Metric Only Blades = Metryczna
Metric and Inch Blades = Metryczno-calowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 m |
| Długość ostrza | 33 ft |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Marka | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140009264 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całk. | 150 |
| Waga całkowita | 0.475 |
| Szerokość całk. | 115 |
| Sup. Part No. | GW-4069X |
| Type | Metric & Inch Blades |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Waga | 470 g |