Przymiar zwijany 3m 10' kieszonkowy Senator SEN5361140K PRO25 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przymiar zwijany 3m 10' kieszonkowy Senator SEN5361140K
Senator SEN-536-1140K
SEN5361140K
PRZYMIAR ZWIJANY KIESZONKOWY 3M/10' Senator
SEN-536-1140K
SM.CK016,5,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ze sprężynowym powracaniem miary. Samocentrujące zaczepy zapewniają dokładność w wewnętrznych i zewnętrznych pomiarach. Odczyt metryczny i calowy stopniowany.
Obudowa ABS. Posiada 2 nity.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 ft |
| Długość ostrza | 3 m |
| Szerokość ostrza | 13 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140021884 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 60 |
| Waga całkowita | 0.077 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | SEN-536-1140K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 3 m metre 10 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 21.5mm |
| Szerokość całk. | 54mm |
| Numer produktu | PPT003 |
| Coating | Lacquer |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | EEC Class II Spring Blade Return |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |