Przyrząd do usuwania zbitych szyb w drzwiach samochodowych 610mm Kennedy KEN5038730K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyrząd do usuwania zbitych szyb w drzwiach samochodowych 610mm Kennedy KEN5038730K
Kennedy KEN-503-8730K
KEN5038730K
GLASS RUN CHANNEL CLEANER 610mm Kennedy KEN5038730K
Kennedy KEN-503-8730K
SM.CK016,47,6ZLNE
Automatyczny przyrząd do czyszczenia prowadnic szyb samochodowych (w drzwiach), służy do szybkiego usuwania kawałków szyb, okruchów szyb, nieczystości z prowadnic szyb w drzwiach samochodowych. Można stosować do odhaczania zamków wokół szyb, stosując długą rękojeść aby dostać się do wnętrza drzwi. Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo wanadowej z wygodną rękojeścią.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296541 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 695 |
| Waga całkowita | 0.27 |
| Szerokość całk. | 95 |
| Supplier Part No. | 5038730K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 190 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | mm |
| Długość | 610mm |
| Max Lift | kg |
| Typ produktu | Glass Run Channel Cleaner |
| Waga | 270g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Glass Seal Windscreen |
| Additional Features | Comfort grip Manufactured from Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Number of Cups |