Punktak 100x4,8mm 3/16" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak 100x4,8mm 3/16" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182070K
Kennedy KEN-518-2070K
PUNKTAK z kwadratowym zakończenieM 100x4.80mm (3/16")
KEN-518-2070K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali z radełkowaną rękojeścią dla lepszego chwytu. Szlifowany wierzchołek. precyzyjne nacięcia pod kątem 60° dla dokładnej pracy narzędziem. Wykonano zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111219 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.038 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 3/16" calowe |
| Point Diameter | 4.8mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5182070K
PUNKTAK Z KWADRATOWYM ZAKONCZENIEM 100x4.80mm (3/16") Kennedy
KEN-518-2070K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell