Regał 8 szufladek do magazynowania małych części Kennedy KEN5935100K
dostępny
Cena regularna:
248,20 zł
Cena regularna:
201,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8-DRAWER SMALL PARTS STORAGE CABINET Kennedy KEN5935100K
Kennedy KEN-593-5100K
KEN5935100K
8-DRAWER SMALL PARTS STORAGE CABINET Kennedy
KEN-593-5100K
SM.CK016,136,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wytwarzane z mocnej stali, pomalowane z przezroczystymi polipropylenowymi szufladami, które pozwalają aby zawartość wnętrzabyła widoczna przy zamkniętej szufladzie. Zabezpieczające brzegi z tyłu szuflady, które pozwalają na całkowite wysunięcie bez niebezpieczeństwa wypadnięcia szuflady. Regały magą być układane na siebie lub przytwierdzone do do ściany dla zwiększenia przestrzeni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Depth | 155 mm |
| Drawer Depth | 140 mm |
| Drawer Height | 59 mm |
| Drawer Width | 140 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140062948 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 282 mm |
| Number of Drawers | 8 Medium |
| Numer produktu | SCS008 |
| Supplier Part No. | 5935100K |
| UNSPSC Code | 56121802 |
| Waga | 1.50 kg |
| Szerokość | 306 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Drawer Qty | 8 |
| Finish | |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 155mm |
| Wysokość całkowita | 282mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 306mm |
| Typ produktu | Drawer Cabinet |
| Drawer Height | 59mm |
| Drawer Depth | 140mm |
| Drawer Width | 140mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Overall Diameter | mm |
| Product Material | |
| Number of Panels |