Regulator tlenu Kennedy KEN8844120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
348,20 zł
Cena regularna:
283,09 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regulator tlenu Kennedy KEN8844120K
Kennedy KEN-884-4120K
KEN8844120K
SSO OXYGEN REGULATOR SGLSTAGE 300 BAR :0-10BAR Kennedy
KEN-884-4120K
SM.CK016,204ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaprojektowany z 2 dyszami do wskazania zwartości butli i ciśnienia na wyjściu.
Regulator tlenu 4.0 bar. - Pełny zakres 300 bar.
Regulator tlenu 10.0 bar. - Pełny zakres 300 bar. Budowa dolnego wejścia dopasowana do butli z zaworami górnymi. Posiada równoległe gwintowane mierniki 1/4”. Posiada standardowe wyjście BSP 3/8”. Posiada łączniki wlotu BSP 5/8”.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140067486 |
| eCl@ss Code | 36609090 |
| Gas Pressure | 4.0 Bar Oxygen |
| Supplier Part No. | 8844120K |
| UNSPSC Code | 23271707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gas Type | Oxygen |
| Standard, norma | 2014/68/EU (PED) EN 2503:2009 EN ISO 5171:2009 |
| Manufacturer Guarantee | |
| Regulator Type | Single Stage |
| Inlet Connection | 5/8in BSP |
| Outlet Connection | 3/8in BSP |
| Maximum Outlet Pressure | 10 Bar |
| Maximum Inlet Pressure | 300 bar bar |
| No of Gauges | 2 Gauge |
| Gauge Diameter | 50mm |
| Outlet Pressure | 0-10 Bar |