Rozgałęźnik L 1/2" Indexa IND4477370K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozgałęźnik "L" 1/2" Indexa IND4477370K
Indexa IND-447-7370K
IND4477370K
Rozgałęźnik "L" 1/2" Indexa IND4477370K
IND-447-7370K
SM.CK016,26,3ZLNE
Modularny system przewodów do chłodziwa jest idealny dla chłodziwa, płynów i węży powietrznych. Użyteczne dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo). Kierunek odpływu jest łatwy i dokładnie określony - bez odprysków. Wszystkie elementy są w pełni zamienne i zastępcze jeśli pojedynczy element jest uszkodzony. Wykonane z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu. Dostępne z otworem: 6mm (1/4”), 12mm (1/2”) i 18mm (3/4”). Wąż dostępny jest w dwóch kolorach, zielonym lub niebieskim, wszystkie inne elementy są pomarańczowe. Elementy gwintowane są kompatybilne z gwintem BSPT.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 12 mm |
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087965 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Supplier Part No. | 4477370K |
| Typ | L-Piece |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Typ produktu | Junction L-Piece |
| Waga | 12g |
| Inlet Size | |
| Size | 1/2" cal |
| Nozzle Size | in. inch mm |
| Nozzle Type | |
| Includes | Junction piece only |
| Bore Size | 1/2 in. inch mm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | " cal |