Rozwiertak ręczny 3,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652109K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 3,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652109K SHR-065-2109K
Sherwood SHR-065-2109K
SHR0652109K
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty 3.5mm SHR0652109K
SHR-065-2109K
SM.CK016,72,1ZLNE
Opis produktu
Używane do produkcji otworów o dobrej tolerancji wykończenia w praktycznie każdym środowisku pracy. Wykonano wg BS 328-4 and DIN 206B.Tolerancja metryczna
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.007.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Średnica: Ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Limity tolerancji: +0.017, -0.009.
Średnica: Ponad 30.00 ~ aż do 50.00. Limity tolerancji: +0.021, -0.012.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Tolerancja średnicy | +0.010 to -0.005 |
| Kod EAN13 | 5036140177383 |
| Kod eCl@ss | 21010400 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 35mm |
| Typ rowków | Spirala lewostronna |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 71mm |
| Średnica rozwiertaka | 3.5mm |
| Typ rozwiertaka | Fixed |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS 328-4 and DIN 206B |
| Nr produktu | SHR-065-2109K |
| Kod UNSPSC | 23241611 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 71mm; cal |
| Product Number | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35mm; cal |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 DIN 206B |
| Finish/Coating | |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Diameter Tolerance | +0.010 to -0.005 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 3.5mm; cal |