Ściągacz do przegubów kulkowych Kennedy KEN5031400K KEN-503-1400K
dostępny
Cena regularna:
$71.74
Cena regularna:
$58.33
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz do przegubów kulkowych Kennedy KEN5031400K KEN-503-1400K
Kennedy KEN-503-1400K
Ściągacz do PRZEGUBOW kulowyCH
KEN-503-1400K
Opis produktu
Wykonane z kutej stali stopowej. Zwężone szczęki do lepszego dostępu. Zalecane do samochodów osobowych i dostawczych.Długość całkowita 100mm - ograniczony zasięg
Zalecane do miejsc o ograniczonym dostępie. Głównie do samochodów azjatyckich.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Capacity | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140012264 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.776 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | 5031400K |
| Throat Depth | 22 mm |
| Throat Width | 22 mm |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 740 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 22 mm |
| Number of Legs | |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Ball Joint Separator |
| Throat Depth | 22 mm |
| Throat Width | 22 mm |
| Waga elementu | 0.74kg |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Opening | mm |
| Screw Material | Hardened Steel |
| Materiał szczęk | Alloy Steel |
| Additional Features | Designed for use in hard to reach and confined areas Suitable for use on most car and light commercial vehicle ball joints |
KEN5031400K
Ściągacz DO PRZEGUBOW KULOWYCH Kennedy
KEN-503-1400K
SM.CK016,145,7ZLNE
Narzędzia Cromwell