Ściągacz mechaniczny 210mm 2-ramienny KEN5033013K KEN-503-3013K
dostępny
Cena regularna:
102,08 €
Cena regularna:
83,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 210mm 2-ramienny KEN5033013K KEN-503-3013K
Odwracalny/dwustronny nastawny
Wykonany z kutej stali chromowo-wanadowej
Wybór
Staraj się używać ściągaczy 3-ramiennych jeśli jest to możliwe.
Lepiej rozłożone są obciążenia na ramiona i łatwiej przebiega
proces ściągania. Sprawdź jaki rozstaw jest wymagany.
Głębokość zależy od wielkości zdejmowanego detalu.
SPecyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140467774 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5033013K |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 8 in. |
| Maximum Diameter | 210 mm |
| Minimum Diameter | 30 mm |
| Number of Jaws | 2 |
| Number of Pieces | 4 |
| Product Type | Puller |
| Reach | 200 mm |
| Spread | 203 mm |
| Thread Length | 317 mm |
| Weight Each | 3.68 kg |