Ściągacz mechaniczny 6" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033160K KEN-503-3160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
62,32 €
Cena regularna:
50,67 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 6" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033160K KEN-503-3160K
Kennedy KEN-503-3160K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 6" 3-RAMIENNY
KEN-503-3160K
Opis produktu
Odwracalny/dwustronny nastawnyWykonane z kutej stali chromowo-wanadowej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140007468 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 100 |
| Długość całkowita | 241 |
| Waga całkowita | 2.6 |
| Szerokość całk. | 116 |
| Model, kod produktu | MP3150 |
| Reach | 120 mm |
| Spread | 60 - 150 mm |
| Supplier Part No. | 5033160K |
| Długość części gwintowanej | 240 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 60 to 150mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | MP3200 |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 120 mm |
| Spread | 60 - 150 mm |
| Długość części gwintowanej | 240 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 2.6kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Supplied with 3-legged yoke |
| Number of Jaws | 3 |
| Jaw Reach | 120 mm |
KEN5033160K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 6" 3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3160K
SM.CK016,227,7ZLNE
Narzędzia Cromwell