Ściernica 76x25x6mm listkowa wykańczająca bardzo drobna York Abrasives YRK2458390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 76x25x6mm listkowa wykańczająca bardzo drobna York Abrasives YRK2458390K
York Abrasives YRK-245-8390K
YRK2458390K
76x25x6mm NYLON FINISHING WHEEL V/FINE York Abrasives YRK2458390K
YRK-245-8390K
SM.CK016,40,3ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 76 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140289864 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Ziarnistość | Very Fine |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| Supplier Part No. | 2458390K |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 76mm |
| Grade | Very Fine |
| Ziarnistość | 240-360 |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 25mm |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | 6mm |