Ściernica trzpieniowa 80x30mm AlOx P320 6mm listkowa York Abrasives YRK2205600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica trzpieniowa 80x30mm ALOx P320 6mm listkowa York Abrasives YRK2205600K
York Abrasives YRK-220-5600K
YRK2205600K
80x30mm AL/OX FLAP WHEELP320-6mm SHANK York Abrasives YRK2205600K
YRK-220-5600K
KC-016,18,6ZN/SM.[NM]
Zastosowanie
Końcowe wykończanie metalowych powierzchni. Usuwanie zadziorów i dopasowywanie obrobionych elementów. Dopasowywanie i wykańczanie narzędzi, rurek, matryc, form, kanałów (rowków). Dopasowywanie i czyszczenie krawędzi. Przygotowywanie powierzchni do malowania i powlekania. Może być stosowana do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i włókna szklanego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 80 mm |
| EAN13 | 5036140289796 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Ziarnistość | P320 |
| Wysokość | 30 mm |
| Maksymalne obroty | 7700 rpm |
| Waga całkowita | 0.15 |
| Oznaczenie | YRK-220-5600K |
| UNSPSC | 31191504 |
| Waga | 1500 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P320 |
| Długość | mm |
| Maximum Operating Speed | 8,900 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Średnica | 80mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Liczba elementów | |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Wheel Width | 30mm |