Ściernica trzpieniowa 80x50mm AlOx P40 6mm listkowa York Abrasives YRK2206500K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica trzpieniowa 80x50mm ALOx P40 6mm listkowa York Abrasives YRK2206500K
York Abrasives YRK-220-6500K
YRK2206500K
Ściernica trzpieniowa listkowa 80x50mm AL/OX P40-6mm York Abrasives YRK2206500K
YRK-220-6500K
SM.CK016,21,5ZLNE
Metalowy sztyflet wbudowany wściernicę listkową stosuje się na narzędziach pneumatycznych i elektronarzędziach. Wykonany z wysokiej jakości płótna ściernego. Ściernice mają szerokie zastosowanie: usuwanie rdzy, wygładzanie materiału po spawaniu oraz drewna przed malowaniem etc. Pakowane w pudełkach po 10 sztuk, z wyjątkiem wymiarów 60 x 50 i 80 x 50, które pakowane są po 6. Typ ściernicy listkowej z cofniętą piastą w celu uzyskania maksymalnego dostępu do ciasnych naroży.
Zastosowanie
Końcowe wykończanie metalowych powierzchni. Usuwanie zadziorów i dopasowywanie obrobionych elementów. Dopasowywanie i wykańczanie narzędzi, rurek, matryc, form, kanałów (rowków). Dopasowywanie i czyszczenie krawędzi. Przygotowywanie powierzchni do malowania i powlekania. Może być stosowana do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i włókna szklanego.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.25 |
| UNSPSC Code | 31191504 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2206500K |
| EAN13 Barcode | 5036140219090 |
| Wysokość | 50 mm |
| Ziarnistość | P40 |
| Średnica | 80 mm |
| Maksymalne obroty | 7700 rpm |
| Waga | 2500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P40 |
| Maximum Operating Speed | 8,900 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Typ chwytu | Plain |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Wheel Width | 50 mm |