Ścisk stolarski stalowy G 4" Kennedy KEN5392000K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ścisk stolarski stalowy G 4" Kennedy KEN5392000K
Kennedy KEN-539-2000K
Ścisk stolarski stalowy G 4"
KEN-539-2000K
Opis produktu
Spawana stalowa rama z chromowaną stalową śrubą, uchwytem i obrotnicą. Dla lekkiego użytku.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140115415 |
| Kod eCl@ss | 21020501 |
| Opening Capacity | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 200 |
| Waga całkowita | 0.565 |
| Szerokość całk./opak. | 110 |
| Nr produktu | KEN-539-2000K |
| Throat Depth | 48mm |
| Throat Type | Standard |
| Kod UNSPSC | 27112120 |
| Waga elementu | 600g |
KEN5392000K
SCISK STOLARSKI STALOWY G 4" Kennedy
KEN-539-2000K
SM.CK016,30,4ZLNE
Narzędzia Cromwell