Sercówka linowa 6mm techniczna Matlock MTL9783830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sercówka linowa 6mm techniczna Matlock MTL9783830K
Matlock MTL-978-3830K
MTL9783830K
6mm HEART SHAPED WIRE ROPE THIMBLE (PK-4) Matlock
MTL-978-3830K
SM.CK016,11,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Jest to pętla wykonana z metalu, która tworzy oczko dla liny, aby zapobiegać jej
nadmiernemu zużyciu i ścieraniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067899 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 1 1/2" cal |
| Długość | 38 mm |
| Rope Diameter | 1/4" cal |
| Rope Diameter | 6 mm |
| Supplier Part No. | 839-PP0006ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 38mm 1.1/2" |
| Typ produktu | Rope Thimbles |
| Size | 6mm 1/4" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 4 |