Skrobak do szyb z antypoślizgowym uchwytem 245mm Kennedy KEN5331100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BI-MATERIAL WINDOW SCRAPER Kennedy KEN5331100K
Kennedy KEN-533-1100K
KEN5331100K
BI-MATERIAL WINDOW SCRAPER Kennedy
KEN-533-1100K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nadaje się do skrobania farby ze szkła, to narzędzie, posiada ergonomiczn... konstrukcję z dwóch materiałów, aby zapewnić użytkownikom wygodny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140243187 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Długość | 245 mm |
| Głębokość całk. | 22 |
| Długość całkowita | 245 |
| Waga całkowita | 0.050 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5331100K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Waga elementu | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 40mm |
| Szerokość ostrza | 10mm |
| Długość całkowita | 245mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Numer produktu | 533-110 |
| Typ | Window Scraper |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | |
| Blade Dimensions | 40x10 |
| Tang Type | |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity |