Skrobak trójkątny 200mm 8" do metalu Kennedy KEN5182480K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak trójkątny 8" Kennedy KEN5182480K KEN-518-2480K
- Długość: 200mm
- Przekrój: trójkątny
Trójkątny
Użyteczny w warsztacie narzędziowym i lekkich prac inżynieryjnych. Używane na małych łożyskach i tulejach i w ciasnych kątach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111639 |
| Kod eCl@ss | 21040801 |
| Długość | 205mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 330 |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Kod UNSPSC | 27112009 |
| Waga | 240g |
| Szerokość | 15mm |
Narzędzia Cromwell