Smarownica dźwigniowa 400ml 400cc Yamoto YMT5400250K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smarownica dźwigniowa 400ml 400cc Yamoto YMT5400250K
Yamoto YMT-540-0250K
YMT5400250K
KC-016,66,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| Capacity | 14 oz. |
| Capacity | 400 g |
| Capacity Bulk Fill | 400 cc |
| EAN13 | 5036140009271 |
| ecl@ss | 21060800 |
| Głębokość całkowita | 60 |
| Długość całkowita | 370 |
| Waga całkowita | 1.23 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Oznaczenie | YMT-540-0250K |
| UNSPSC | 27112901 |
| Waga elementu | 1.25 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 400 cc cubic centimetre |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | 510mm |
| Szerokość całk. | |
| Numer produktu | |
| Includes | 300mm Flexible Hose c/w Conector |
| Body Material | Stal |
| Gun/Can Type | Side Lever Grease Gun |
| Fill Type | Suction |
| Number of Strokes per Ounce | |
| Body Finish/Coating | Chrome |
| Coupler Type | Needlepoint |
| Spout/Nozzle Type | Angled Rigid |
| Spout/Nozzle Length | 165mm |
| Overall Diameter | 56mm |