Smarownica ręczna wyciskowa 120ml jednoręczna 120cc Yamoto YMT5400030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smarownica jednoręczna 120ml 120cc Yamoto YMT5400030K YMT-540-0030K
KC-016,41,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140049116 |
| ecl@ss | 21060800 |
| Pojemność | 120ml |
| Głębokość całkowita | 45 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Szerokość całk. | 45 |
| Oznaczenie | YMT-540-0030K |
| UNSPSC | 27112901 |
| Waga elementu | 415g |