Soczewki dopasowane do przyłbic i tarcz 110x90mm osłona Kennedy KEN8857448K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Soczewki dopasowane do przyłbic i tarcz 110x90mm osłona Kennedy KEN8857448K
Kennedy KEN-885-7448K
KEN8857448K
110x90mm ANTI-SPATTER LENS Kennedy
KEN-885-7448K
SM.CK016,4,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chronią spawacza przed promieniowaniem UV i rozpryskami.
* Standardowy rozmiar brytyjski.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiary | 110x60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140326071 |
| eCl@ss Code | 40019120 |
| For Use With | |
| Lens Coating | Uncoated; Anti-Spatter |
| Lens Colour | Clear |
| Wysokość całkowita | 110 mm |
| Szerokość całk. | 60 mm |
| Power Type | None |
| Resistance Features | |
| Shade Number | |
| Standard, norma | EN166 |
| Supplier Part No. | 8857448K |
| Switching Time (Dark-Light) | |
| Switching Time (Light-Dark) | |
| Type | Welding Helmet Lens |
| UNSPSC Code | 46181811 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | Kennedy Helmets & Shields |
| Lens Colour | Clear |
| Lens Size | 110x90 mm |
| Lens Type | Welding Helmet Lens |
| Product Number | |
| Standard, norma | EN166 |
| Resistance Features | UV-resistant Weld Spatter |
| Shade Number | |
| Pack Quantity | 1 |