Soczewki dopasowane do przyłbic i tarcz 4.1/4"x2" cieniowane zielone Kennedy KEN8857402K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4.1/4x2" SHADE 10 LENS Kennedy KEN8857402K
Kennedy KEN-885-7402K
KEN8857402K
4.1/4x2" SHADE 10 LENS Kennedy
KEN-885-7402K
SM.CK016,2,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chronią spawacza przed promieniowaniem UV i rozpryskami.
* Standardowy rozmiar brytyjski.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiary | 4 1/4 x 3 1/4 in |
| EAN13 Barcode | 5036140325920 |
| eCl@ss Code | 40019120 |
| Do użycia z | SF2/SF8/SF11/SF12/SF16 885-7150/885-7160 |
| Lens Coating | Uncoated; UV Protectant |
| Lens Colour | Green |
| Wysokość całkowita | 3 1/4" cal |
| Szerokość całk. | 4 1/4" cal |
| Power Type | None |
| Resistance Features | |
| Shade Number | 11 |
| Standard, norma | EN169 |
| Supplier Part No. | 8857402K |
| Switching Time (Dark-Light) | |
| Switching Time (Light-Dark) | |
| Typ | Welding Helmet Lens |
| UNSPSC Code | 46181811 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | Kennedy Helmets & Shields |
| Lens Colour | Green |
| Lens Size | mm 4-1/4x2" cal |
| Lens Type | Welding Helmet Lens |
| Standard, norma | EN169 |
| Resistance Features | UV-resistant Weld Spatter |
| Shade Number | 10 |
| Pack Quantity | 1 |