Soczewki dopasowane do przyłbic i tarcz 4.1/4"x3.1/4" cieniowane zielone Kennedy KEN8857413K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Soczewki dopasowane do przyłbic i tarcz 4.1/4"x3.1/4" cieniowane zielone Kennedy KEN8857413K
Kennedy KEN-885-7413K
KEN8857413K
4.1/4x3.1/4" SHADE 9 LENS Kennedy
KEN-885-7413K
SM.CK016,3,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chronią spawacza przed promieniowaniem UV i rozpryskami.
* Standardowy rozmiar brytyjski.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiary | 4 1/4 x 2 in |
| EAN13 Barcode | 5036140325982 |
| eCl@ss Code | 40019120 |
| Do użycia z | |
| Lens Coating | Uncoated; UV Protectant |
| Lens Colour | Green |
| Wysokość całkowita | 2" cal |
| Szerokość całk. | 4 1/4" cal |
| Power Type | None |
| Resistance Features | |
| Shade Number | 11 |
| Standard, norma | EN169 |
| Supplier Part No. | 8857413K |
| Switching Time (Dark-Light) | |
| Switching Time (Light-Dark) | |
| Typ | Welding Helmet Lens |
| UNSPSC Code | 46181811 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | Kennedy Helmets & Shields |
| Lens Colour | Green |
| Lens Size | mm 4-1/4x3-1/4" cal |
| Lens Type | Welding Helmet Lens |
| Standard, norma | EN169 |
| Resistance Features | UV-resistant Weld Spatter |
| Shade Number | 9 |
| Pack Quantity | 1 |