Spawarka falownikowa Cougar-STM MMA Kennedy KEN8803050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 601,60 zł
Cena regularna:
2 115,12 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Spawarka falownikowa Cougar-STM MMA Kennedy KEN8803050K
Kennedy KEN-880-3050K
KEN8803050K
COUGAR-S MMA 150AMP INVERTER 1.6-4.0 240V 1PH Kennedy
KEN-880-3050K
SM.CK016,2250ZLNE
Narzędzia Cromwell
Charakterystyka:
Zasilanie prądem zmiennym jednofazowym 230V. Gorący zapłon ułatwiający uruchomienie. Ciśnienie łuku zapewniające spawy wysokiej jakości. Zapobieganie przywieraniu ograniczające przywieranie elektrod. Chłodzenie wentylatorowe.
Wymiary (WxSxG): 240x305x130mm. Waga: 7.3kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Current | 150 A |
| Opis | Cougar-S MMA |
| EAN13 Barcode | 5036140224889 |
| eCl@ss Code | 21080701 |
| Sup. Part No. | 816203 |
| UNSPSC Code | 23271409 |
| Voltage | 230 V |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga | 7.3 kg |