Średnicówka teleskopowa D 32-54mm nastawna Kennedy KEN5181177K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Średnicówka teleskopowa D 32-54mm nastawna Kennedy KEN5181177K
Kennedy KEN-518-1177K
Średnicówka TELESKOPOWA nastawna 'D' 32-54mm
KEN-518-1177K
Opis produktu
Wykonane z 2 spężyście rozsuwanych trzpieni. Z hartowanej stali. Blokada ustawieniaodbywa się przez radełkowane pokrętło śruby w górnej części trzonka. Odczyt przy
pomocy mikrometru. Do pomiarów małych średnic przeznaczone są średnicówki o małym gabarycie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | D |
| Kod EAN13 | 5036140110748 |
| Kod eCl@ss | 21170290 |
| Długość | 137mm |
| Głębokosć całk./opak. | 5 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Size Range | 1 1/4" - 2 /8" in |
| Size Range | 32 - 54mm |
| Nr produktu | KEN-518-1177K |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 60g |
KEN5181177K
SREDNICOWKA TELESKOPOWA NASTAWNA 'D' 32-54mm Kennedy
KEN-518-1177K
SM.CK016,26ZLNE
Narzędzia Cromwell