Śruba M12x20 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6001070C PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M12x20 din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6001070C
Qualfast QFT-600-1070C
QFT6001070C
M12x20 śruba DIN 912 12.9 Qualfast
QFT-600-1070C
SM.CK016,98ZLNE
Narzędzia Cromwell
Socket Head Cap Screw, Metric - Steel - Grade 12.9 - (Self Colour) - DIN 912
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile
applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140031586 |
| Długość całk. | 20 mm |
| Supplier Part No. | 6001070C |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| UNSPSC Code | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 18 mm |
| Długość | 20 mm |
| Materiał | Stal |
| Skok | |
| Gwint | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Head Depth | 12 mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 10 mm |
| Kształt łba | Walcowy, cylindryczny |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |