Śruba M3x6 imbusowa łeb stożkowy 10.9 din7991 ocynk 100szt. Qualfast QFT6040400A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
M3x6 śruba z łbem stożkowym imbusowa 10.9 din7991 ocynk gniazdo sześciokątne ampulowe ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6040400A
Qualfast QFT-604-0400A
QFT6040400A
M3x6 śruba z łbem STOŻ. NA GN. 6-KĄTNE CYNK. DIN 7991 10.9 Qualfast
QFT-604-0400A
SM.CK016,8,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z BS EN ISO 898/1 Grade 10.9.
Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. Maksymalna temperatura robocza (wyroby nie powlekane): 300°C. Do zastosowań wymagających równego wykończenia powierzchni. Dokładnie wykonany kąt powierzchni stożkowej pozwala uzyskać maksymalnie wyrównaną powierzchnię i styk ze stożkowym pogłębieniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140309845 |
| Długość całkowita | 6 mm |
| Supplier Part No. | 6040400A |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| UNSPSC Code | 31161518 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 10.9 |
| Długość | 6mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Head Shape | Countersunk |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Zinc Plated |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |
| Leading Standard | DIN 7991 |