Śruba M4x35 imbusowa din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008106F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M4x35 din912 12.9 ocynkowana 100szt. Qualfast QFT6008106F
Qualfast QFT-600-8106F
QFT6008106F
M4 x 35 ŚRUBA DIN 912 (12.9) CYNK. Qualfast
QFT-600-8106F
KC-016,19,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140242265 |
| Długość całkowita | 35 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-8106F |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| UNSPSC | 31161501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 7mm |
| Długość | 35mm |
| Materiał | Alloy steel |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Head Depth | 4mm |
| Standard, norma | DIN 912 ISO 4762 |
| Driver Head Size | 3mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |