Śruba M5x16 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6000960N PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x15 imbusowa din912 12.9 łeb walcowy 100szt. Qualfast QFT6000960N
Śruba M5x15 din912 12.9 100szt. Qualfast QFT6000960N
Qualfast QFT-600-0960N
QFT6000960N
M5 x 15 ŚRUBA DIN 912 (12.9) Qualfast
QFT-600-0960N
KC-016,15,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
High Grade Alloy Steel to BS EN ISO 898/1 Grade 12.9. Suitable for all high tensile applications. Maximum operating temperature (unplated): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 10 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140052321 |
| Długość całkowita | 15 mm |
| Oznaczenie | QFT-600-0960N |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC | 31161501 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 8mm |
| Długość | 15mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 912 |
| Driver Head Size | 4mm |
| Head Shape | Cylindrical |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 200 |
| Surface Treatment | Plain |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |