Śruba M5x8 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. M07080050008 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M5x8 din7984 8.8 imbusowa niski łeb 100szt. F07080050008
Wysokiej jakości stal stopowa klasaa 8.8 Odpowiednie dla wszystkich zastosowań wymagających połączeń o dużej wytrzymałości. DIN 7984.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie handlowe | 100 |
| Opakowania zbiorcze | 200 |
| Długość całkowita | 8 mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa | 8.8 |
| Długość | 8mm |
| Materiał | Stal |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 5mm |
| Standard, norma | DIN 7984 |
| Gniazdo pod klucz imbusowy | 4mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Driving Features | Gniazdo sześciokątne |