Śruba dwustronna M16 75mm gwintowana FC07 Indexa IND4252180S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M16 75mm gwintowana FC07 Indexa IND4252180S
Indexa IND-425-2180S
IND4252180S
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M16x75mm Indexa IND4252180S
IND-425-2180S
SM.CK016,11,7ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085435 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC071316 |
| Supplier Part No. | 4252180S |
| Długość części gwintowej | 75 mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 20mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-16075 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |