Śruba pasowana M6x8x16 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100616G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M6x8x16 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100616G
Qualfast QFT-610-0616G
QFT6100616G
M6 X 8 X 16 ŚRUBA PASOWANA (12.9) Qualfast
QFT-610-0616G
KC-016,133ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140053984 |
| Długość całkowita | 16 mm |
| Oznaczenie | QFT-610-0616G |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| UNSPSC | 31161517 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 13mm |
| Długość | 16mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Head Depth | 5.5mm |
| Body Diameter (mm) | 8mm |
| Driver Head Size | 4mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |