Śruba pasowana M8x10x15 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100815F QFT-610-0815F MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M8x10x15 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100815F QFT-610-0815F
Qualfast QFT-610-0815F
QFT6100815F
M8x10x15 śruba pasowana 12.9 Qualfast
QFT-610-0815F
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Brand | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140316966 |
| Długość całkowita | 15 mm |
| Supplier Part No. | 6100815F |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 16 mm |
| Długość | 15mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Head Depth | 7 mm |
| Overall Diameter (mm) | 10 mm |
| Driver Head Size | 5mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |
SM.CK016,241,5ZLNE
Narzędzia Cromwell