Śruba pasowana UNC 3/8x"1/2x"1" 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114814D MU071110500100M5
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana UNC 3/8x1/2x1 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6114814D
Qualfast QFT-611-4814D
QFT6114814D
UNC 3/8"x1/2x1 śruba pasowana 12.9 Qualfast
QFT-611-4814D
Wykonane ze stali stopowej wysokiej jakości, zgodne z: BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140318069 |
| Długość całkowita | 1" cal |
| Supplier Part No. | 6114814D |
| Rozmiar gwintu | 3/8" UNC |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa | 12.9 |
| Średnica główki | 0.375mm |
| Długość | 1" cal |
| Gwint | UNC |
| Rozmiar gwintu | 3/8" UNC |
| Head Depth | 0.313mm |
| Overall Diameter (mm) | 0.498mm |
| Rozmiar klucza imbusowego | 1/4" cala |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowania zbiorcze | 10, 100 |
| Surface Treatment | Plain |
| Norma | DIN 610, ISO 898/1 |