Śruba teowa M24x200mm FC4024200 Indexa IND4252930R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$50.59
Cena regularna:
$41.13
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba teowa M24x200mm FC4024200 Indexa IND4252930R
Indexa IND-425-2930R
IND4252930R
Śruba teowa FC4024200 M24x200mm Indexa IND4252930R
IND-425-2930R
SM.CK016,102,8ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 200 mm |
| Dim B | 24 mm |
| Wymiar C | 50 mm |
| Wymiar D | 44 mm |
| Wymiar E | 16 mm |
| Wymiar F | 15 mm |
| Wymiar G | 31 mm |
| Dim H | M24 |
| EAN13 Barcode | 5036140086302 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC40-24200 |
| Supplier Part No. | 4252930R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 925 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 200mm |
| B | 24mm |
| C | 50mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT40-24200 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |