Statyw dźwigniowy magnetyczny z regulacją do czujnika Kennedy KEN3332050K KEN-333-2050K
dostępny
Cena regularna:
401,80 zł
Cena regularna:
326,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw dźwigniowy magnetyczny z regulacją do czujnika Kennedy KEN3332050K KEN-333-2050K
Kennedy KEN-333-2050K
KEN3332050K
STATYW Dźwigniowy 2 MAG Z REGULACJA Kennedy
KEN-333-2050K
SM.CK016,224,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Typ dźwigniowy, dwie powierzchnie magnetyczne i duże pokrętła.Urządzenie przystosowane do pracy w ciężkich warunkach.
Z dociskiem uniwersalnym i korygującym.
Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4”
Średnica gniazda: 1/8”, 1/4”.
Wymiary podstawy: 60x50x55mm.
Wysokość x średnica kolumny: 175x12mm.
Długość x średnica belki poprzecznej: 165x10mm.
Siła magnetyczna: 50kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107052 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332050K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 60 x 50 x 55mm |
| Wysokość | 230 mm |
| Magnetic Pull | 50kg |
| Model, kod produktu | E906 |
| Rozmiar gwintu | |
| Średnica | mm |
| Additional Features | large vee magnetic faces (2) |