Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 2MT 3/8"x24TPI Kennedy KEN4422380K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 2MT 3/8"x24TPI Kennedy KEN4422380K
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Kennedy KEN-442-2380K
KEN4422380K
STOZEK MORSE'A DO CHWYTU z gwintem 2MT 3/8"x24TPI Kennedy
KEN-442-2380K
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Opis | No.2 MT 3/8 x 24 |
| EAN13 Barcode | 5036140108301 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Supplier Part No. | 4422380K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 170 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 105mm |
| Mount | 3/8" x24 |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 170 g gramkg |
| Typ chwytu | No.2 MT |
SM.CK016,19ZLNE
Narzędzia Cromwell