Suwmiarka cyfrowa 150mm 6" Oxford Precision OXD3312260K OXD-331-2260K [OXD3312326K] PRO25-4
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka cyfrowa 150mm 6" Oxford Precision OXD3312260K OXD-331-2260K
Precyzyjna suwmiarka cyfrowa Oxford Precision 150mm z funkcją ABS posiada poręczne pokrętło do wykonywania precyzyjnych ruchów oraz bardzo użyteczną śrubę do powtarzających się pomiarów.
Konwersja odczytu wyników na cale lub milimetry po naciśnięciu jednego przycisku.
Typ bez wyjścia danych.
Funkcja ABSolutne Pomiary - Punkt zerowy raz ustawiony pozostaje stały aż do momentu jego zmiany, nawet jeśli zacisk jest wyłączony (chyba, że bateria została usunięta). Tryb przyrostowy można osiągnąć w celu wielokrotnego użytku pomiaru "Go / No-Go".
Dostępne dodatkowe baterie - Kod zamówienia EDI -904-4000K.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dokładność | |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140059511 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Zakres pomiarowy | 150mm |
|
Zakres pomiarowy |
6" calowe |
| Nr produktu | OXD-331-2260K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| WEEE Compliant | Tak |
| Waga | 360g |
SM.CK016,194,5ZLNE